Pasek EL 1991 H6 / 1991H6EL do suszarka Samsung
Twoja suszarka Samsung jest wyposażona w pasek napędowy EL 1991 H6 / 1991H6EL. Jest to gumowy pasek o średnicy 1991 mm z 6 rowkami, który umożliwia obracanie się wanny. Jest sprzedawany w najlepszej cenie i zostanie dostarczony w ciągu 24 godzin.
Sprawdź, czy Twoje urządzenie jest kompatybilne
Duży popyt! W ciągu ostatnich 24 godzin ten produkt był oglądany 397 razy.
Kompatybilna
część
★★★★★ ★★★★★
16 Recenzje
W magazynie
-36%
Oryginalna
część
★★★★★ ★★★★★
32 Recenzje
W magazynie
Dodaj do koszyka
Wysyłka tego samego dnia
Darmowy wymiana i zwrot do 15 dni
Specyfikacje
Część zamienna : pas napędowy Poly V (pas żebrowy) 1991H6EL
Elastyczny pas : tak
Obwód : 1991 mm
Profil paska : H
Ilość wypustów : 6
Pasuje do : suszarka / suszarka do ubrań
Kompatybilne z następującymi markami : Samsung
Masa : 61 g
* Ilustracja(e) przykładowe, w celu objaśnienia. Zmiany techniczne i błędy zastrzeżone!
Opis produktu
  • suszarka wydaje odgłosy tarcia, piszczy lub gwiżdże podczas pracy;
  • suszarka wydziela gorący zapach lub wyłącza się z powodu przegrzania.
Pas EL1991H6 (pasek napędowy poli-v, pasek klinowy) może być również nazywany: 1991H6EL, 6PHE 1991.
Najczęściej zadawane pytania
Jak naprawić swoje urządzenie? Pomogą Państwu eksperci...
Chcielibyście wiedzieć, ile ohmów otrzymujemy przy dwóch i trzech zaciskach. Nie wiecie, dlaczego mówimy, że się nie włącza. Sprawdziliśmy wszystkie termistory, bezpiecznik termo-ceramiczny i termostat. Włącza się za pierwszym razem, potem już nie. Chcieliśmy więc zobaczyć obwód elektryczny. Pierwszy zawór trójpinowy się otwiera, ale dwa pozostałe już nie, tylko na początku. Zamykamy również drzwi i silnik uruchamia się bez dotykania kluczy. Chcielibyśmy wiedzieć, jakie są połączenia przewodów, które były podłączone do oryginalnego silnika. Jest tam czujnik paska i również przewody silnika, któr eteraz są podłączone przez cewkę przekaźnika 110V AC, aby zasilać silnik 220V AC.